piątek, 8 kwietnia 2011

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs to bardzo dobra metoda na poprawienie swego wyglądu. Jest to bez wątpienia nowość na naszym polskim rynku, a na świecie zabieg taki wykonywany jest już od dawna. Na przedłużone rzęsy decydują się nie tylko znane osobistości show biznesu, ale także wielkie gwiazdy telewizji i kina. Jeśli i Ty chcesz posiadać piękne i dłuższe rzęsy,to skorzystaj z propozycji salonów kosmetycznych i umów się na wizytę. Przekonasz się, że po zabiegu Twoje spojrzenie będzie pełne blasku.
Dlaczego kobiety decydują się na przedłużanie rzęs?

Bowiem dzięki zabiegowi mogą one uzyskać naturalny, a zarazem wyrazisty wygląd oczu o jakim zawsze marzyły. Przedłużanie rzęs gwarantuje kobietom, że ich oczy oczarują niejednego mężczyznę. Staną się bardziej wyraziste, optycznie powiększone, a ponadto oraz będą miały zniewalającą moc. Taki zabieg zapewnia paniom długie, gęste rzęsy na długi czas.
Dodajmy jeszcze, że takie „dorobione rzęsy” są odporne na wodę, łzy oraz pot. Prezentują się doskonale w każdych sytuacjach. Każda kobieta ma zatem poczucie dużego komfortu, bowiem może być pewna, ze jej oko będzie doskonale wyglądało w każdej sytuacji, na przykład w czasie pływania, na siłowni czy na plaży. Ponadto przedłużone rzęsy będą idealnym „dodatkiem” na szczególnie na okazje, na przykład na na ślub, galę, czy inne ważne wydarzenie.

 

Jak wykonywany jest zabieg przedłużania rzęs?

Przedłużanie rzęs jest dobrym sposobem na uzyskanie podkreślenia naszego oka. Bowiem rzęsa staje się wydłużona i grubsza.
Zabieg przedłużania rzęs wykonywany jest najczęściej metodą „jeden do jednego”. A zatem do pojedynczych włosków (rzęs) doklejana jest jedna rzęsa, wykonana z proteiny jedwabiu . Dzięki temu uzyskujemy efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs. Klej, którym przyklejane są syntetyczne rzęsy nie styka się w żaden sposób ze skórą powieki. Kleje wykorzystywane przy takim zabiegu zwykle są dobrych marek ( posiadają dodatkowo certyfikaty jakości), a zatem możemy być pewne, że rzęsy będą się dobrze trzymały, a na powiece nie wystąpi podrażnienie.

 

Czy efekty zabiegu są trwałe?

Wszystkie naturalnie wzrastające rzęsy posiadają swój osobisty cykl życia. Wynosi on statystycznie dwa miesiące. Potem następuje wypadnięcie rzęsy naturalnej, a zatem i tej sztucznej również. Ten naturalny cykl nie ma wpływu na przedłużanie rzęs. Bowiem w czasie zabiegu, nie ma możliwości sprawdzenia w jakiej fazie jest akurat rzęsa ( czy w fazie wzrostu, czy w stanie spoczynku). Dlatego też, by móc zachować długotrwały efekt przedłużania rzęs, to zaleca się uzupełnianie w odstępach dwu-, trzytygodniowych. Oczywiście w nie można zapominać o indywidualnych preferencjach naszych rzęs. Czasem efekt przedłużonych rzęs utrzymuje się przez blisko 5 tygodni.
Warto również wspomnieć, że ilość zaaplikowanych rzęs będzie uzależniona przede wszystkim od ilości tych naturalnych rzęs.


Ile trwa zabieg?
Czas trwania zabiegu przedłużania rzęs będzie uzależniony od posiadanych rzęs, a także od rezultatu jaki chcemy uzyskać. Zabieg zazwyczaj trwa od dwóch do trzech godzin. Po zabiegu rzęsy są tak rewelacyjne przedłużone, że będziemy potrzebowały stosowania jakiegokolwiek tuszu.

 

Czy zabieg przedłużania rzęs będzie bezpieczny?

Przedłużanie rzęs jest zabiegiem, którego nie trzeba się obawiać. Jest on całkowicie bezpieczny, a ponadto bezbolesny. Wykorzystywane w trakcie zabiegu materiały są przebadane medycznieposiadają wysoką jakość. Zabieg z powodzeniem można stosować nawet u osób posiadających bardzo wrażliwe oczy. I pamiętajmy, że klej nie ma styczności ze skórą powieki. Klej, który został położony na naturalną rzęsę zamienia się w taką elastyczną masę. To gwarantuje rzęsom naturalnie giętki i miękki wygląd. Ponadto syntetyczna rzęsa też jest miękka, naturalnie ukształtowana, jak prawdziwe rzęsy. Syntetyczna rzęsa idealnie przylega do naturalnych rzęs, a ponadto nie niszczy ich i nie obciąża (ponieważ „doklejone” rzęsy są bardzo lekkie).

 

A czy kobiety noszące soczewki mogą skorzystać z zabiegu przedłużania rzęs?

Oczywiście, że tak. Nie ma w tym temacie przeciwwskazań. Jeżeli kobieta mająca na oczach soczewki chce posiadać przedłużone rzęsy to może zabiegowi się poddać.
Rzęsy przedłużone można samemu usunąć
Tak, za pomocą specjalnego płynu. W każdej dogodnej dla nas chwili można sztuczne rzęsy usunąć, i to bez jakiejkolwiek szkody dla naturalnych rzęs.

 

 

Jak „pielęgnować” przedłużone rzęsy?

Do pielęgnacji warto kupić odpowiednie preparaty tonizujące, bowiem te zwykłe płyny do demakijażu, zawierające w szczególności oleje mogą niestety zmniejszać trwałość przedłużonych rzęs.
Jeśli chodzi o tuszowanie rzęs, to można to wykonywać, jednakże nie wykorzystując do tego celu tuszu wodoodpornego.


Ile kosztuje przedłużanie rzęs?

Cena jednego zabiegu może być różna. Zazwyczaj wynosi ona  do 500 złotych. Jeżeli zaś chodzi o dopełnienia, to cena ich będzie kształtowała się na poziomie od 150złotych ( w zależności od salonu kosmetycznego).


Źródło: <a href="http://www.webshock.com.pl/przedluzanie-rzes/">Przedłużanie rzęs</a> - izabela

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz