piątek, 8 kwietnia 2011

Sposoby na bielszy uśmiech

Co zrobić, by mieć bielsze zęby? Nad tym zastanawia się pewnie wielu z nas, a w ciągu całego życia na pewno każdy choć raz pomyśli o tym, czy jego zęby są dość białe i czy nie mógłby uzyskać tak idealnie białego uśmiechu, jak mają gwiazdy telewizji czy kina. Na wybielanie zębów jest kilka sposobów – jedne mniej skuteczne, inne bardziej, ale wszystkie warte wypróbowania.
Po pierwsze – można zastosować różne, dostępne na polskim rynku właściwie w każdym sklepie, pasty do zębów i płyny do płukania ust. Zawarte w nich drobinki doskonale czyszczą zęby, a regularnie stosowana pasta sprawia, że z czasem nabierają ładniejszego wyglądu.
Drugi, skuteczniejszym sposobem jest dentystyczne wybielanie zębów. W Katowicach otwarto właśnie nowoczesny ośrodek, w którym pracują najlepsi specjaliści w tej dziedzinie. Zabieg wybielania zębów nie jest co prawda tani (wybielanie zębów w Katowicach, Sosnowcu czy Krakowie) kosztuje kilka tysięcy złotych), ale za to jest całkowicie bezbolesny i przynosi oczekiwane efekty niemal od razu – zęby są znacznie bielsze, a uśmiech piękniejszy niż kiedykolwiek przedtem. Nic więc dziwnego, że z tej kliniki wybielania zębów większych miastach w Polsce skorzystało już wiele znanych osobistości – wśród nich piosenkarze, aktorzy, prezenterzy, a nawet politycy, dla których wizerunek jest przecież równie ważny. Najlepsi dentyści sprawiają, że wszystkie te sławy uśmiechają się do nas z plakatów i szklanego ekranu szerokim uśmiechem, po którym nie widać śladów palenia, picia kawy czy herbaty.

Źródło: <a href="http://www.webshock.com.pl/wybielanie-zebow-katowice/">Sposób na bielszy uśmiech</a> - radziowi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz